Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü 35.İller Arası Basketbol Türkiye Şampiyonası

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü 35.İller Arası Basketbol Türkiye Şampiyonası ilimizde gerçekleşti.

  Haberi Oku

  KREDİ ve YURTLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 35. İLLER ARASI BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü 35. İller Arası Basketbol Türkiye Şampiyonası İlimizde Oynanıyor

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI VE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLİMİZDE COŞKUYLA KUTLANIYOR!

  Gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 15-21 Mayıs tarihlerini içine alan hafta Gençlik Haftası, 19 Mayıs ise Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı her yıl düzenli olarak kutlanıyor.

  Haberi Oku

  YÜZME HAKEMLİK KURSU

  Yüzme Hakemlik Kursu 30 Mayıs - 02 Haziran 2024 Yüzme Hakemlik Kursu

  Haberi Oku

  🏕️ Kamp Başvuruları Başladı 🏕️

  🏕️ Kamp Başvuruları Başladı 😊 Unutmayın! Hayattan kaçmak için değil, hayatı kaçırmamak için #GSBGençlikKampları 🏹 🧗‍♂️ Daha fazlası için #GSBBiz uygulamasını indir, bildirimleri aç ve takipte kal! 😉

  Haberi Oku

  Sporcu Eğitim Merkezlerine Sporcu Alımı Duyurusu

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine 2024-2025 eğitim ve öğretim yılı için atıcılık, atletizm, badminton, boks, cimnastik, dağcılık, eskrim, halter, judo, okçuluk, yelken ve yüzme branşlarında yatılı ve gündüzlü statüde sporcu alınacaktır.

  Haberi Oku

  HERKES İÇİN YÜZME

  Türk Devletleri Teşkilatı Herkes İçin Yüzme Projesi Yüzme Yarışmaları

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde spor, gençlik ve yurt eğitimleri alanında eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 15 Nisan -2 Mayıs 2024 tarihleri arasında şahsen https://edu.gsb.gov.tr/ adresinden kabul edilecektir.

  Haberi Oku

  YAPAY ZEKA KAMPI KATILIMCILARI, BİLGİ VE BECERİLERİNİ ARTTIRARAK BAŞARIYLA BİTİRİYOR.

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü bu yıl 10 il de 100’lerce gencin katılımıyla Tematik Kış Kampını gerçekleştirdi. Tematik kamplardan biri olan Yapay Zekâ Kış Kampı Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Programın ilk gününde açılış konuşmalarını Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk, Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  8.Tematik Kış Kampları Başlıyor!

  Kocaeli’mizdeki 8.Tematik Kış Kampı 29 Ocak saat 10:00’da Açılış ve Protokol konuşmalarıyla Kartepe Öğrenci Yurdunda başlayacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğümüz tarafından yurtlarımızda kalan ve farklı şehirlerde üniversite hayatına devam eden öğrencilerin; ilgilerini çeken temalarda akademik ve entelektüel bilgiye ulaşmalarını, alanında başarılı uzman ve örnek isimlerle bir araya gelerek tecrübelerinden istifade etmelerini, kampa ev sahipliği yapan şehrin tarihi , kültürel, manevi mekanlarını görmelerini sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen kış kampları, bu yıl on farklı temayla on farklı ilde (Ankara, Antalya, Denizli, Erzurum, Muğla, Samsun, Diyarbakır, İstanbul, Sakarya ve Kocaeli'mizde Kartepe Erkek Öğrenci Yurdunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  "Ulusal Spor Projeleri"

  Bakanlığımızın 2024 faaliyet programında yer alan "Ulusal Spor Projeleri" kapsamında bilgilendirme toplantısı ve antrenör değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik. Tüm antrenörlerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR!

  Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası bugün 15:30 da Darıca Eray Şamdan Spor Salonunda başlıyor. 🥊🎉 Nefes kesecek mücadeleler 13 Ocak 2024 tarihine kadar sürecek ve #trtsporyildiz kanalından naklen canlı yayınlanacak. 🤩

  Haberi Oku

  TEKNOFEST 2024 YARIŞMALARINDA SENDE YERİNİ AL! SON BAŞVURU:20.02.2024

  📢İlkokul, ortaokul, lise, üniversite, lisanüstü ve mezun nitelikli binlerce gencimiz hayallerini gerçekleştirmeleri için farklı kategorilerdeki #TEKNOFEST 2024 yarışmalarında🏆 Sen de yerini al!🤩 Son Başvuru:20.02.2024 Detaylar: http://mth.tc/2024Yarismalar

  Haberi Oku

  KOCAELİ ORYANTİRİNG U14 İL BİRİNCİLİĞİ

  🤩HEPİNİZİ BEKİYORUZ 🤩 💫Kocaeli Oryantiring U14 İl Birinciliği 🗓️ 17 Aralık 2023 📍Yeniköy / Başiskele 🕐 11.00

  Haberi Oku

  KOCAELİ'MİZİN VE ÇAYIROVA İLÇEMİZİN GURURU

  Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Ordulararası Serbest Güreş Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi 57 kg'da temsil eden Yusuf DEMİR Dünya 2.si olmuştur

  Haberi Oku

  MANŞET: KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE VOLEYBOL TURNUVASI

  Bu Yıl 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında 22-23 Kasım Tarihlerinde Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonumuzda şiddetle mücadele mekanizmasında görevli kuruluşların oluşturduğu 4 takım arasında voleybol turnuvası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER