Sporcu Eğitim Merkezlerine Sporcu Alımı Duyurusu

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine 2024-2025 eğitim ve öğretim yılı için atıcılık, atletizm, badminton, boks, cimnastik, dağcılık, eskrim, halter, judo, okçuluk, yelken ve yüzme branşlarında yatılı ve gündüzlü statüde sporcu alınacaktır.

  Haberi Oku

  HERKES İÇİN YÜZME

  Türk Devletleri Teşkilatı Herkes İçin Yüzme Projesi Yüzme Yarışmaları

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde spor, gençlik ve yurt eğitimleri alanında eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 15 Nisan -2 Mayıs 2024 tarihleri arasında şahsen https://edu.gsb.gov.tr/ adresinden kabul edilecektir.

  Haberi Oku

  18 Mart Şehitleri Anma Günü Ve Çanakkale Zaferi Oryantiring Yarışması

  18 Mart Şehitleri Anma Günü Ve Çanakkale Zaferi Oryantiring Yarışması

  Haberi Oku

  YAPAY ZEKA KAMPI KATILIMCILARI, BİLGİ VE BECERİLERİNİ ARTTIRARAK BAŞARIYLA BİTİRİYOR.

  Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü bu yıl 10 il de 100’lerce gencin katılımıyla Tematik Kış Kampını gerçekleştirdi. Tematik kamplardan biri olan Yapay Zekâ Kış Kampı Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Programın ilk gününde açılış konuşmalarını Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kartepe Kaymakamı Hasan Öztürk, Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  8.Tematik Kış Kampları Başlıyor!

  Kocaeli’mizdeki 8.Tematik Kış Kampı 29 Ocak saat 10:00’da Açılış ve Protokol konuşmalarıyla Kartepe Öğrenci Yurdunda başlayacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğümüz tarafından yurtlarımızda kalan ve farklı şehirlerde üniversite hayatına devam eden öğrencilerin; ilgilerini çeken temalarda akademik ve entelektüel bilgiye ulaşmalarını, alanında başarılı uzman ve örnek isimlerle bir araya gelerek tecrübelerinden istifade etmelerini, kampa ev sahipliği yapan şehrin tarihi , kültürel, manevi mekanlarını görmelerini sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen kış kampları, bu yıl on farklı temayla on farklı ilde (Ankara, Antalya, Denizli, Erzurum, Muğla, Samsun, Diyarbakır, İstanbul, Sakarya ve Kocaeli'mizde Kartepe Erkek Öğrenci Yurdunda gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  "Ulusal Spor Projeleri"

  Bakanlığımızın 2024 faaliyet programında yer alan "Ulusal Spor Projeleri" kapsamında bilgilendirme toplantısı ve antrenör değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik. Tüm antrenörlerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  Haberi Oku

  KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR!

  Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası bugün 15:30 da Darıca Eray Şamdan Spor Salonunda başlıyor. 🥊🎉 Nefes kesecek mücadeleler 13 Ocak 2024 tarihine kadar sürecek ve #trtsporyildiz kanalından naklen canlı yayınlanacak. 🤩

  Haberi Oku

  TEKNOFEST 2024 YARIŞMALARINDA SENDE YERİNİ AL! SON BAŞVURU:20.02.2024

  📢İlkokul, ortaokul, lise, üniversite, lisanüstü ve mezun nitelikli binlerce gencimiz hayallerini gerçekleştirmeleri için farklı kategorilerdeki #TEKNOFEST 2024 yarışmalarında🏆 Sen de yerini al!🤩 Son Başvuru:20.02.2024 Detaylar: http://mth.tc/2024Yarismalar

  Haberi Oku

  KOCAELİ ORYANTİRİNG U14 İL BİRİNCİLİĞİ

  🤩HEPİNİZİ BEKİYORUZ 🤩 💫Kocaeli Oryantiring U14 İl Birinciliği 🗓️ 17 Aralık 2023 📍Yeniköy / Başiskele 🕐 11.00

  Haberi Oku

  KOCAELİ'MİZİN VE ÇAYIROVA İLÇEMİZİN GURURU

  Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Ordulararası Serbest Güreş Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi 57 kg'da temsil eden Yusuf DEMİR Dünya 2.si olmuştur

  Haberi Oku

  MANŞET: KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE VOLEYBOL TURNUVASI

  Bu Yıl 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında 22-23 Kasım Tarihlerinde Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonumuzda şiddetle mücadele mekanizmasında görevli kuruluşların oluşturduğu 4 takım arasında voleybol turnuvası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  "Hem Sporda Hem de Gençlikte Güçlü Bir Türkiye Geliyor"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Kocaeli’de Ahmet Çalık Spor Kompleksi'nin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Bak, ‘’Hem sporda hem de gençlikte güçlü bir Türkiye geliyor. Türk sporu, gelecek için sağlam adımlarla yürüyor" diye konuştu.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  BASVURU TARIHLERI 9 EKİM -15 EKİM 2023

  Haberi Oku

  Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında yapılan Kamu Spor Oyunları ilimizde tamamlandı.

  Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında yapılan Kamu Spor Oyunları ilimizde tamamlandı.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 1453 Yurt Yönetim Personeli Alacak

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 1453 Yurt Yönetim Personeli Alacak

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER