CUMHURİYET KOŞUSU BAŞLIYOR

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde tertiplediği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Atletizm Federasyonu, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu” 26 Ekim 2019 Tarihinde Seka Park’ta gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  ORYANTRİNG YARIŞMASI BAŞLIYOR

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz işbirliğinde Oryantiring 1. Kademe Yarışları 19 Ekim 2019 tarihinde Kartepe'de, 20 Ekim 2019 tarihinde Gebze'de yapılacaktır.

  Haberi Oku

  KOCAELİ BÜYÜK ORGANİZASYONA HAZIR

  2019 Türkiye Ralli Şampiyonası heyecanı Kocaeli’de devam ediyor. Sezonun 6. yarışı olan ve aynı zamanda Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ile Zafer Vatansever Ralli Kupası’na da puan veren Ford Otosan 37.Kocaeli Rallisi, 8’i Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 63 otomobil ve 126 sporcunun katılımıyla Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ford Otosan ana sponsorluğunda organize edilecek.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI KOCAELİ'DE COŞKUYLA BAŞLADI

  Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından planlanan Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen yürüyüşte, “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında, Kandıra Kaymakamımız Mehmet Ünal, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar, Kocaeli Gençlik ve Spor Şube Müdürümüz Engin Yaşar, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Nüfus Müdürü D.Kaya Bıyıkcı, İSU Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Değerli Kulüp Başkanları, antrenörler ve sporcuların katılımıyla yürüyüş son buldu.

  Haberi Oku

  MİLLİ HEYECAN BU AKŞAM YENİ KOCAELİ STADYUMUNDA YAŞANACAK

  Kocaeli'de milli heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. 9 yıl aradan sonra 2. Milli maç coşkusu A Milli Kadın Futbol Takımımız ile yaşanıyor. 2021 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A-Grubunda 4.maçını Slovenya ile Türkiye A-Milli Kadın Futbol takımımız arasında oynanacak. Ayyıldız takımımızı destek için bugün saat 16:00'da Yeni Kocaeli Stadyumunda Millilerimizin yanında milli coşkuyla tam destek için buluşalım. Milli heyecan Kocaeli Stadyumunda bugün saat 16:00'da başlayacak mücadeleye tüm halkımız davetli olup, trtspor ekranlarından da milli mücadele naklen canlı yayınlanacak.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINA YETENEK TARAMASI PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİM VERİLDİ

  Bu kapsamda 2017-2018 eğitim öğretim yılında yetenek taraması projesinde belirlenen öğrencilerimize yönelik İl Müdürlüğü pedagog ve diyetisyeni tarafından eğitim verildi.

  Haberi Oku

  AVRUPA BİRLİĞİ HAFTASI KAPSAMINDA BİRLİKTE YÜRÜDÜK

  İlimiz Kocaeli'de sürdürülen bu etkinlikte Kocaeli Vali Yardımcısı Ali ADA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, Gençlik ve Spor İzmit İlçe Müdürü Engin YAŞAR, HİS Federasyonu İl Temsilcisi Ahmet TOL, TEMA Vakfı İl Temsilcisi Nermin TOL, Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları, Antrenörler ve yaşlı genç demeden tüm vatandaşlarımızın katılımıyla ''Beraber Yürüyelim'' etkinğilği gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DAĞ KOŞUSU ŞAMPİYONASI KOCAELİ'DE

  Türkiye Atletizm Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dağ Kros Milli Takım seçmesi kros müsabakaları 21 Eylük 2019 tarihinde saat 09:30’da Başiskele İlçesi Yuvacık Karaaslan Tesislerinde yapılacak.

  Haberi Oku

  BERABER YÜRÜYELİM

  Bu yıl Avrupa Hareketlilik Haftası teması kapsamında "Beraber Yürüyelim" etkinliği Türkiye genelinde eş zamanlı olarak başlayacak ve İlimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde ilimizde de etkinlik start alacak.

  Haberi Oku

  2019 Gönüllülük Yılının İlk Toplantısı Yapıldı

  Gönüllülük İş Birliği Protokolü Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığımızca 2019 Yılı Gönüllülük Yılı Olarak Kabul Edildi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Çintimar'ın babası toprağa verildi

  Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ile Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar'ın vefat eden babaları Fikret Çintimar, Erzurum'da toprağa verildi.

  Haberi Oku

  YURT ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak aylık rutin yurt ziyaretlerimiz devam ediyor.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILDI

  Bu Yıl Derince’nin Ev Sahipliğinde Açıldı. Her yıl Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün öncülüğünde il genelinde eğitim veren yaz spor okullarının açılış töreni bu yıl Derince’de bulunan Şehit Emre Kaan Arlı Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapıldı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLUK ONLARIN İŞİ

  Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Türkiye şampiyonu olan Kocaeli Bayan Futbol Kulübü Yıldız Kız Takımı’nı konuk etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK SPOR PERSONELİ FAALİYETLERİYLE KAYNAŞARAK HEM SPORU YAŞIYOR HEMDE YAŞATIYOR

  Çalışanlar günün büyük bir kısmını geçirdikleri işyerlerinde motivasyonlarının yüksek olması oldukça önemli. Bu manada personel kaynaşma ve moral motivasyon arttırma etkinlikleri kapsamında gençlik ve spor personeli mesai saatleri sonrasında haftada birkez halısaha etkinliği düzenliyor.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİNE NASIL KAYIT OLURUM

  İl Spor Merkezlerine Nasıl Kayıt Olurum? Öğrenmek için tıkla.. Başvuru Başlangıç Tarihi 29 Haziran 2019

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER