GENÇLER TÜRKİYE FİNALLERİNDE!

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce gençler arası Kültür ve Sanat yarışmaları kapsamında yapılan #SahneSırasıSende ses yarışması ve #BirŞiirBirNefes şiir yarışmalarımızda Bölge Finalleri tamamlandı. Bölge finalinde derece yaparak İlimizi temsil eden gençler Online olarak yapılacak Türkiye final yarışmalarında Kocaeli Gençlik Merkezi gençleri birincilik için sahne alacak!

  Haberi Oku

  YÜZME HAKEM SEMİNERİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU!

  2020-2021 yılı @TYFgovtr Faaliyet Programında bulunan ve her yıl çeşitli illerde yapılmakta olan “ 🏊 Yüzme Hakem Semineri” Covid-19 önlemleri kapsamında “ZOOM Uygulaması” ile online yapılacaktır. Konuya ilişkin kurallar ve Seminer programı için; ⬇️⬇️

  Haberi Oku

  VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

  Geçmiş dönem İl Hakem Kurulu Başkanı, Kocaelispor’un kurucu üyelerinden, Kocaeli eski Futbol İl Temsilcisi, geçmişten günümüze spora katkılar sunmuş Bahri GÖK (93) ’ ün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumun cenazesi bugün (1 Ekim 2020) ikindi namazını takiben İzmit Fevziye Camiin’den kaldırılarak Bağçeşme Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve ilimiz spor camiasına başsağlığı diliyoruz.

  Haberi Oku

  Sekapark'ta Avrupa Spor Haftası Etkinlikleri Düzenlendi

  Spor kültürünün tabana yayılması, hareket bilincinin her yaştan, her statüden bireyin günlük rutini haline getirilmesi amacıyla Avrupa’da çok sayıda farklı etkinliklerle kutlanan Avrupa Spor Haftası, Kocaeli’de kutlandı.

  Haberi Oku

  Gençler Hünerlerini Körfez'de Sergiledi

  Bakan Varank, Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışlarının Startını Verdi.

  Haberi Oku

  Tüm Tesislerimizde Koronavirüs Tedbirleri Denetimi

  Müdürlüğümüze bağlı İlçe Müdürlükleri, Yurt Müdürlükleri, Gençlik Merkezleri ve Spor Tesislerimizde COVİD-19 önlemleri kapsamında Temizlik-Mesafe-Maske Denetimleri yapıldı.

  Haberi Oku

  “BEACTIVE” ETKİNLİKLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  Bu yıl Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde 81 ilimizde yapılacak olan “Herkes İçin Ulusal Spor ve Sağlık Günleri” düzenlenecek. 23-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Avrupa Spor Haftası etkinliklerine denk gelen bu süreçte çok sayıda farklı spor aktiviteleriyle her yaştan ve statüden bireyi bir araya getirerek hareket bilincini artırmak amaçlanıyor.

  Haberi Oku

  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN!

  TARİH SENİN ZAFER SENİN !

  Haberi Oku

  ÜCRETSİZ İL SPOR MERKEZLERİ VE İL ENGELLİ SPOR MERKEZLERİ AÇILDI.

  Gençlik ve Spor Bakanlığının her yıl düzenli olarak 81 ilde gerçekleştirdiği İl Spor Merkezleri ve İl Engelli Spor Merkezleri pandemi nedeniyle faaliyetlerine bir süre ara vermişti. Sporcularımız için önemli bir yer haline gelen spor merkezlerimiz Gençlik ve Spor Bakanlığı Covid-19 tedbirleri çerçevesinde faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor.

  Haberi Oku

  ÇİNTİMAR'DAN KOCAELİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE VEDA

  2011 yılından beri Kocaeli Gençlik ve Spor il Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Muzaffer Çintimar yaklaşık 2 hafta önce yapılan atama sonrası Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine getirilmişti. Muzaffer Çintimar, Kocaeli'de 9 yıl boyunca omuz omuza çalıştığı mesai arkadaşları tarafından en iyi şekilde uğurlandı.

  Haberi Oku

  MERKEZLERİMİZDE HOBİ BAHÇELERİ ÇİÇEK AÇIYOR

  Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezlerimiz tarafından hobi bahçesi oluşturuldu. COVİD-19 sürecinde başlayan Hobi Bahçeleri etkinliği İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi yöneticilerimiz merkez personeli ile birlikte Kocaeli Gençlik Merkezinin arka kısmında boşta olan bölgelerde oluşturduğu hobi bahçelerine fidelerinin dikimlerini yaptı.

  Haberi Oku

  MİLLİ SPORCU BELGESİ VERİLMESİ YÖNETMELİĞİ RESMİ GAZETE'DE

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hazırlanan Milli Sporcu Belgesi Verilmesi Yönetmeliğinde yapılan değişiklikler Resmi Gazete'de yayımlandı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZIN 101.YILINI KUTLUYORUZ

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına kapsamında, İl Müdürümüz Muzaffer ÇİNTİMAR’ın İzmit Atatürk Anıtına Çelenk Sunumunun ardından Saygı Duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti. Çelenk Sunma Törenine, Hizmet Müdürleri, Şube Müdürleri, Sporcular ve Gençlik Liderleri katıldılar.

  Haberi Oku

  GENÇLER HOBİ BAHÇESİ ADIYLA BOŞ ALANLARINI ÜRETİME KAZANDIRIYOR

  Gençlik merkezlerimiz Covid-19 pandemi sonrasına hazırlanıyor... Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezinde bulunan boş alanlar üretime kazandırılıyor.

  Haberi Oku

  ACI KAYBIMIZ - CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN

  Spor basının yakından tanıdığı Ahmet Akay abimiz bu akşam düşme sonucu hayatını kaybetmiş. Rabbimiz mekanını cennet eylesin inşallah. Camiamızın başısağolsun.

  Haberi Oku

  SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ' ÇALIŞANLARINA 500 ADET SİPERLİ MASKE TESLİM EDİLDİ.

  "Siperli Maskeler Sağlık Müdürlüğü'ne Teslim Edildi" Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce, Sağlık İl Müdürlüğü Ziyaret edilerek tüm sağlık çalışanlarına 500 adet Siperli Maske teslim edildi. İhtiyaç olduğu takdirde yine iş başındayız diyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, tüm sağlık ekiplerine ve çalışanlarına kolaylıklar diledi. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney'e teslim edilen siperlik maskeler için Ergüney de tüm sağlık çalışanları adına katkılarından dolayı İl Müdürü Çintimar'a teşekkürlerini iletti. Siperlerin üretiminde başta Gençlik Hizmetleri Müdürü Mert TEPEKIRAN ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden İl Müdürü Çintimar bu üretimde gönüllü olan herkese teşekkür etti. Siperliklerin teslimatında Gençlik Hizmetleri Müdürü Mert TEPEKIRAN, Spor Hizmetleri Müdürü Ziyaülhak SARIGÜL, Yurt Hizmetleri Müdürü Hasan KARA ve Gönüllü Gençlerde bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER