GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Açılıyor.

  Çocuk ve gençlerimizi spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı sağlamak ve toplumda spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla İl ve İlçelerimizde tüm yıl boyunca devam eden GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarımız açılıyor. Başvuruyu online olarak yapabilir eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Haberi Oku

  SPOR OKULLARINDA BASKETBOL KAYITLARI İZMİT VE KARTEPEDE AÇILDI.

  SPOR OKULLARINDA BASKETBOL KAYITLARI İZMİT VE KARTEPEDE AÇILDI. KAYITLAR HABER DETAYLARINDA...

  Haberi Oku

  Ünlü Mentörlerin tecrübelerini anlatıp, hayat deneyimlerini paylaştıkları videolu derslerde sen de yerini al!

  Ünlü Mentörlerin tecrübelerini anlatıp, hayat deneyimlerini paylaştıkları videolu derslerde sen de yerini al!

  Haberi Oku

  GSB EĞİTİM, DENEYİM VE UYGULAMA PORTALI AÇILDI.

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca hazırlanan edu.gsb.gov.tr web sitesinde, alanında uzman ve deneyimli isimlerin yer aldığı çevrim içi kurslar, Türkiye'nin her yerindeki öğrenciler açık ve ücretsiz olarak uzaktan eğitimler yoluyla Hayat Becerileri sistemine rahatlıkla ulaşabilecek.

  Haberi Oku

  2023/2 ANTRENÖRLÜK TEMEL EĞİTİM BAŞVURULARI BAŞLADI.

  2023/2 Antrenörlük Temel Eğitim Başvuruları Başladı Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan oluşmaktadır.

  Haberi Oku

  2023 Yılı Yaz Dönemi Gençlik Kampları Başvuruları Başladı

  Bakanlığımız tarafından her yıl düzenlenen gençlik kampları için başvurular 16 Mayıs 2023 tarihinde başlıyor. Deniz, Doğa ve Çadır kamplarımızda çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacağınız bir dönem yaşamak ve birbirinden güzel hikayeler biriktirmeniz için son başvuru tarihi 16 Haziran 2023’dür. Detaylar haber içeriğinde..

  Haberi Oku

  SOKAKLAR BİZİM KUPALAR BİZİM GENÇLİK KUPASI KAYITLARI DEVAM EDİYOR.

  SOKAKLAR BİZİM KUPALAR BİZİM GENÇLİK KUPASI Gençlerimize spor yapma imkanı sunarak aralarında etkili bir spor iletişimi sağlamak, daha önce turnuva atmosferi yaşamamış genç bireylere turnuva tecrübe yaşatmak, sporun ahlaki ve kültürel birleştirici gücü vasıtasıyla ülkemizin her köşesinde yaşayan gençlerimizin sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlıyor. Turnuva kayıtları 15-21 Mayıs tarihleri arasında ayrıca kayıt yaptırmak isteyenler turnuva kayıtlarını Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne müracaat ederek gerçekleştirebilecek.

  Haberi Oku

  SÖZLEŞMELİ STATÜDE ÇALIŞAN PERSONELLERİMZİ KADROYA GEÇTİ

  Sözleşmeli olarak görev yapmakta olan 177 sözleşmeli personelimiz yemin tazeleyerek devlet memur adaylığından devlet memurluğu kadrosuna geçtiler.🇹🇷

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI...!

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan spor, yurt ve gençlik merkezlerinde, eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  KOCAELİ SPOR'UMUZUN 57.YIL DÖNÜMÜ ⚽️🤩

  57. yıl dönümü olan şehrimizin takımı Kocaelispor'umuzu ziyaret ettik. ⚽️🤩 Şanlı Tarihi Başarılarla Dolu Kocaelispor'umuzun 57. Yıldönümünü Kutlar, Nice Başarılara İmza Atmasını Temenni Ederiz.👏

  Haberi Oku

  ARİLERİA TEKNOFEST2023 VE ULUSLARARASI İHA YARIŞMALARINA DENEYAP’TA HAZIRLANIYOR

  Havacılıktan robotiğe, Teknolojiden Yapay Zeka’ya, Roketten Drone’a, kadar birçok kategoride hem ülkemizin sahip olduğu potansiyelleri hem de uluslararası çalışmaları bir araya getirerek bir çok projeyi uhdesinde barındıran TEKNOFEST’E ve 2002 yılından günümüze kadar İnsansız Hava sistemleri teknolojilerine ilgi uyandırmayı ve teşvik etmeyi amaçlayan Amerika’da gerçekleşecek olan Uluslararası İnsansız Hava Araçları (İHA) yarışması olan SUAS yarışmalarına olan hazırlıkları Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezleri DENEYAP atölyelerinde tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  SİZİ EN İYİ BİZ ANLARIZ...

  SİZİ EN İYİ BİZ ANLARIZ Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kahramanmaraş merkezli ve 11 İlde yıkıma sebep olan depremlerin yaralarının sarılması için çalışmalarını sürdürüyor. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden hepimiz kötü bir şekilde etkilendik. Fakat haliyle deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız çok daha fazla etkilendiler. Biz GSB ailesi olarak vatandaşlarımızın bu yaralarına merhem olabilmek ve birlik içinde yaraları sarmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Her daim yanında olacağımız depremzede vatandaşlarımız için gençlik merkezlerimiz, yurtlarımız ve il müdürlüğümüz olarak desteklerimizi sürdüreceğiz.

  Haberi Oku

  GEBZE ULUSAL DAĞ BİSİKLETİ KUPASI KAYITLARI DEVAM EDİYOR...

  Gebze ilçemizde bir ilk olarak düzenlenen Gebze Ulusal Dağ Bisikleti Kupası kayıtları devam ediyor. 30 Nisan 2023 tarihinde Gebze Beylikdağı Kent Ormanı'nda manzara eşliğinde düzenlenecek olan Ulusal Dağ Bisikleti Etkinliği için tüm spor sevenler bekleniyor.

  Haberi Oku

  Sevgiyle İyileşiyor, Tek Yürek Oluyoruz...

  Sevgiyle iyileşiyor, kucaklaşarak güçleniyor, el ele veriyor; tek yürek oluyoruz... 🌷 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi, deprem afetinin ardından harekete geçerek, depremzedelere yardım etmek için 19 kişilik bir gönüllü ekibi oluşturdu. Ekip, içinde gönüllülerin de bulunduğu ve Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü himayesinde olan grup Gaziantep'te çocuklarla birlikte neşeli anlar yaşadı.

  Haberi Oku

  Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası Kocaeli’nde başladı..!

  Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası Kocaeli’nde başladı..! Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonumuzda Gençler ve Büyükler Türkiye #Judo Şampiyonasına ev sahipliği yapıyoruz. 🥋💪 Spor Toto Gençler Türkiye Judo Şampiyonası Kocaeli’nde başladı. Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşen şampiyonanın ilk gününde müsabakaların başlamasından önce Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yaşadığımız asrın felaketinde hayatını kaybedenler için saygı duruşu yapıldı. Organizasyonun birinci gün karşılaşmaları sonunda il sıralamasında; Kocaeli 4 altın, bir gümüş ve 8 bronz madalya ile ilk sırada yer aldı. Konya ikinci sırayı 2 altın, bir gümüş ve 2 bronzla, üçüncülüğü Manisa; bir altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya ile elde etti.

  Haberi Oku

  2022-2023 Basketbol sezonunda Rahmetli Sayın Mehmet Sertbaş anısına düzenlenen Basketbol Müsabakaları gerçekleşti..

  2022 - 2023 Basketbol sezonunda uzun yıllar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yapmış olan rahmetli Sayın Mehmet SERTBAŞ anısına düzenlenen Kocaeli 2022 - 2023 Mehmet SERTBAŞ U 18 genç erkekler müsabakaları Atatürk spor salonunda oynanan final müsabakaları ile gerçekleşti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER