Başarılı Okçular, Sayın Müdürümüzü Ziyaret Etti

  Başarılı Okçular, Sayın Müdürümüzü Ziyaret Etti. Başarılı Kocaeli Okçuluk Kulübü idareci ve sporcuları Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer ÇİNTİMAR'ı ziyaret ederek. kulübün yaptığı çalışmaları ve taleplerini dinledi. İl Müdürümüz başarılı sporcuları kutlayarak başarılar diledi.

  Haberi Oku

  TÜKETEN DEĞİL ÜRETEN BİR GENÇLİK

  Uluslararası Gençlik Merkezi Gençleri Gençlik Merkezinde bağışlarla toplanan kitaplardan oluşan kütüphaneyi yeniledi. Eşlerin gönüllülük faaliyetlerini arttırmak adına Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu gençlerin iyilik ağacı projesini gençlerimiz ilimizde genç dönüşüm kütüphanesi olarak gerçekleştirdi. Atık malzemelerden kullanılmayan eşylardan kitapları ve rafları yaptılar bağış yapılan kitaplardan kütüphaneyi tekrardan modernize ettiler. Haydi gelin hep birlikte eski ve yeni haline göz atalım.

  Haberi Oku

  KOCAELİ STADYUMU ZEMİNİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

  Çeşitli Basın Kuruluşlarında yer alan Kocaeli Stadyumu zemini ile ilgili haberlere istinaden çim zemin bakımını gerçekleştirilen firmadan yapılan bilgilendirme ektedir.

  Haberi Oku

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 2020 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 2020 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI DUYURUSU Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında münhal bulunan; sınıfı, unvanı, kadro derecesi ve kontenjan sayısı aşağıda belirtilen görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi kadrolara, görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavıyla kurum içi naklen atama yapılacaktır.

  Haberi Oku

  SPORCU LİSANS,VİZE VE TRANSFER YÖNETMELİĞİ'NDE SPORCUYA RAPOR KOLAYLIĞI

  SPORCU LİSANS,VİZE VE TRANSFER YÖNETMELİĞİ'NDE SPORCUYA RAPOR KOLAYLIĞI

  Haberi Oku

  GENÇLİK HİZMETLERİ 2019 YIL SONU KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

  2019 yılının son koordinasyon toplantısı Gençlik Hizmetleri birimi ile gerçekleştirildi. Gençlik Hizmetleri Müdürü Mert TEPEKIRAN'beyin organize ettiği toplantıya, İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, başkanlık yapmış olup, Gençlik Merkezi Müdürleri ve tüm personel katılım sağlamıştır. Toplantıda personel, iş işleyiş ve 2019 yılı değerlendirmesi görüşülmüştür.

  Haberi Oku

  AVAZ MEMLEKET TÜRKÜLERİ KOCAELİ'DE ÖĞRENCİLERE GÜZEL BİR GÜN YAŞATTI.

  2019-2020 Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü Eğitim Faaliyetleri Kapsamında öğrencilerimizin yoğun ders programlarından sonra stresini atması ve anadolu türkülerinin mesajlarını idrak etmeleri amacıyla eğitim faaliyetleri talimatlarının Çınar Altı Gençlik Söyleşileri başlığı altında ''Avaz Memeleket Türküleri'' adlı program 11 Aralık 2019 tarihinde saat 19:00'da Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde Vali yardımcımız ve İl Müdürümüz ve yoğun öğrenci katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

  Haberi Oku

  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetlerinde Türkiye Birinciliği Elde eden Sporcularımız Sayın Valimiz Tarafından Ödüllendirildi

  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetlerinde Türkiye Birinciliği Elde eden Sporcularımız Sayın Valimiz Tarafından Ödüllendirildi

  Haberi Oku

  2019 YIL SONU DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

  İl Müdür Vekili Muzaffer ÇİNTİMAR, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü'nün birleşmesi neticesinde 2020 yılı planlanması ve hedeflerini hizmet müdürleri, şube müdürlerine aktardı. İl Müdür Vekili Muzaffer ÇİNTİMAR yapılan toplantıda yaşanan sorunları dile getirilmesini istedi. Daha sonra karşılıklı görüş ve öneriler istişare edilerek toplantı sona erdi.

  Haberi Oku

  TESİS PERSONELİMİZ AFAD EĞİTİMİ ALDI

  Türkiye’de afetlere hazırlık kültürünün yerleşmesi için AFAD tarafından geliştirilen Afetlere Hazırlık Yılı başladı.

  Haberi Oku

  Gençlerle Geleceğe Nefes Olduk

  Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında “11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı’nda Yurt Müdürlüklerimiz Gençlik Merkezlerimiz ve Spor İlçe Müdürlüklerimizin katılımcı gençleri ile #GeleceğeNefes olduk.🌳 #11MilyonFidan

  Haberi Oku

  İNSAN İNSANIN GÖLGESİNDE YETİŞİR

  Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği "İnsan İnsanın Gölgesinde Yetişir" isimli programda Eski Milli Atlet aynı zamanda İl Müdürümüz Sayın Muzaffer Çintimar Geleceğinize Gelin adlı İletişim sohbetleri programı kapsamında Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesinde gençlerle bir araya gelecek.

  Haberi Oku

  Çıraklık Ustalığa Gidilen Yoldaki Başlangıç Noktasıdır

  Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, daire müdürleri, spor kulüplerinin temsilcileri, sporcular ile çok sayıda davetli katıldı.

  Haberi Oku

  SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI

  Kocaeli’deki mesleki eğitim merkezinde Çıraklık Eğitimi görmekte olan gençlere sportif, sosyal ve kültürel faaliyet alanı temin etmek suretiyle gençler diğer yetenek ve potansiyellerini geliştirecek ve sportif yönlerini keşfedecek.

  Haberi Oku

  FARKINDALIK İÇİN 24 SAAT KOŞTULAR

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde; farklı engel gruplarından bireylerin katılacağı ve bir bayrak yarışı şeklinde 24 saat aralıksız olarak sürdürülecek halk katılımıyla toplumda sosyal farkındalık yaratması planlanan İstanbul-Ankara ( Anıtkabir ) maraton koşusu kocaeli parkuru tamamlandı. “Engelsiz Bir Türkiye İçin Farkındalık Maratonu” Sporcuları Sayın Valimiz Tarafından Valilik Binası Önünde Karşılandılar.

  Haberi Oku

  FARKINDALIK İÇİN 24 SAAT KOŞACAKLAR

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde; farklı engel gruplarından bireylerin katılacağı ve bir bayrak yarışı şeklinde 24 saat aralıksız olarak sürdürülecek halk katılımıyla toplumda sosyal farkındalık yaratması planlanan maraton koşusu projesidir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER