Gençlerle Geleceğe Nefes Olduk

  Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında “11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Programı’nda Yurt Müdürlüklerimiz Gençlik Merkezlerimiz ve Spor İlçe Müdürlüklerimizin katılımcı gençleri ile #GeleceğeNefes olduk.🌳 #11MilyonFidan

  Haberi Oku

  İNSAN İNSANIN GÖLGESİNDE YETİŞİR

  Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği "İnsan İnsanın Gölgesinde Yetişir" isimli programda Eski Milli Atlet aynı zamanda İl Müdürümüz Sayın Muzaffer Çintimar Geleceğinize Gelin adlı İletişim sohbetleri programı kapsamında Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesinde gençlerle bir araya gelecek.

  Haberi Oku

  Çıraklık Ustalığa Gidilen Yoldaki Başlangıç Noktasıdır

  Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, daire müdürleri, spor kulüplerinin temsilcileri, sporcular ile çok sayıda davetli katıldı.

  Haberi Oku

  SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN YILDIZLARI

  Kocaeli’deki mesleki eğitim merkezinde Çıraklık Eğitimi görmekte olan gençlere sportif, sosyal ve kültürel faaliyet alanı temin etmek suretiyle gençler diğer yetenek ve potansiyellerini geliştirecek ve sportif yönlerini keşfedecek.

  Haberi Oku

  FARKINDALIK İÇİN 24 SAAT KOŞTULAR

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde; farklı engel gruplarından bireylerin katılacağı ve bir bayrak yarışı şeklinde 24 saat aralıksız olarak sürdürülecek halk katılımıyla toplumda sosyal farkındalık yaratması planlanan İstanbul-Ankara ( Anıtkabir ) maraton koşusu kocaeli parkuru tamamlandı. “Engelsiz Bir Türkiye İçin Farkındalık Maratonu” Sporcuları Sayın Valimiz Tarafından Valilik Binası Önünde Karşılandılar.

  Haberi Oku

  FARKINDALIK İÇİN 24 SAAT KOŞACAKLAR

  T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde; farklı engel gruplarından bireylerin katılacağı ve bir bayrak yarışı şeklinde 24 saat aralıksız olarak sürdürülecek halk katılımıyla toplumda sosyal farkındalık yaratması planlanan maraton koşusu projesidir.

  Haberi Oku

  ESKİ İL MÜDÜRLERİMİZDEN EMEKLİ MEHMET SERTBAŞ VEFAT ETTİ.

  Bir süredir hastanede tedavi sürecinde olan sertbaş 1992-2002 yılları arasında Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Görevi bulunan Mehmet Sertbaş 69 yaşındaydı. Merhumun cenazesi 25.10.2019 tarihinde (cuma günü) Yahyakaptan Merkez Camiinden Öğlen Namazına Müteakip kaldırılacaktır.

  Haberi Oku

  CUMHURİYET KOŞUSU BAŞLIYOR

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde tertiplediği ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Atletizm Federasyonu, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu” 26 Ekim 2019 Tarihinde Seka Park’ta gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku

  ORYANTRİNG YARIŞMASI BAŞLIYOR

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz işbirliğinde Oryantiring 1. Kademe Yarışları 19 Ekim 2019 tarihinde Kartepe'de, 20 Ekim 2019 tarihinde Gebze'de yapılacaktır.

  Haberi Oku

  KOCAELİ BÜYÜK ORGANİZASYONA HAZIR

  2019 Türkiye Ralli Şampiyonası heyecanı Kocaeli’de devam ediyor. Sezonun 6. yarışı olan ve aynı zamanda Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ile Zafer Vatansever Ralli Kupası’na da puan veren Ford Otosan 37.Kocaeli Rallisi, 8’i Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 63 otomobil ve 126 sporcunun katılımıyla Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ford Otosan ana sponsorluğunda organize edilecek.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI KOCAELİ'DE COŞKUYLA BAŞLADI

  Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından planlanan Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen yürüyüşte, “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında, Kandıra Kaymakamımız Mehmet Ünal, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar, Kocaeli Gençlik ve Spor Şube Müdürümüz Engin Yaşar, Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, Kandıra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Nüfus Müdürü D.Kaya Bıyıkcı, İSU Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Değerli Kulüp Başkanları, antrenörler ve sporcuların katılımıyla yürüyüş son buldu.

  Haberi Oku

  MİLLİ HEYECAN BU AKŞAM YENİ KOCAELİ STADYUMUNDA YAŞANACAK

  Kocaeli'de milli heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. 9 yıl aradan sonra 2. Milli maç coşkusu A Milli Kadın Futbol Takımımız ile yaşanıyor. 2021 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A-Grubunda 4.maçını Slovenya ile Türkiye A-Milli Kadın Futbol takımımız arasında oynanacak. Ayyıldız takımımızı destek için bugün saat 16:00'da Yeni Kocaeli Stadyumunda Millilerimizin yanında milli coşkuyla tam destek için buluşalım. Milli heyecan Kocaeli Stadyumunda bugün saat 16:00'da başlayacak mücadeleye tüm halkımız davetli olup, trtspor ekranlarından da milli mücadele naklen canlı yayınlanacak.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINA YETENEK TARAMASI PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİM VERİLDİ

  Bu kapsamda 2017-2018 eğitim öğretim yılında yetenek taraması projesinde belirlenen öğrencilerimize yönelik İl Müdürlüğü pedagog ve diyetisyeni tarafından eğitim verildi.

  Haberi Oku

  AVRUPA BİRLİĞİ HAFTASI KAPSAMINDA BİRLİKTE YÜRÜDÜK

  İlimiz Kocaeli'de sürdürülen bu etkinlikte Kocaeli Vali Yardımcısı Ali ADA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, Gençlik ve Spor İzmit İlçe Müdürü Engin YAŞAR, HİS Federasyonu İl Temsilcisi Ahmet TOL, TEMA Vakfı İl Temsilcisi Nermin TOL, Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları, Antrenörler ve yaşlı genç demeden tüm vatandaşlarımızın katılımıyla ''Beraber Yürüyelim'' etkinğilği gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  DAĞ KOŞUSU ŞAMPİYONASI KOCAELİ'DE

  Türkiye Atletizm Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Dağ Kros Milli Takım seçmesi kros müsabakaları 21 Eylük 2019 tarihinde saat 09:30’da Başiskele İlçesi Yuvacık Karaaslan Tesislerinde yapılacak.

  Haberi Oku

  BERABER YÜRÜYELİM

  Bu yıl Avrupa Hareketlilik Haftası teması kapsamında "Beraber Yürüyelim" etkinliği Türkiye genelinde eş zamanlı olarak başlayacak ve İlimiz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde ilimizde de etkinlik start alacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER