Gençlerden Sayın Valimize Ziyaret.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Sayın Valimizi makamında ziyaret ettik.

17 MAYIS 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, Kocaeli Fen Lisesi Müdürü Mesut Tekin, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Milli Sporcu Betül Töz, Yüzme Avrupa 3. sü Milli Sporcu Tuna Tok, Okullar arası Özel Sporcular Masa Tenisinde Türkiye Şampiyonu Kamile Turan, YGS İl Birincisi Sümeyye Nur Kocacık ve YGS İl Beşincisi Engin Oğuzhan Şenol, Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundular.

İl Müdürümüz ziyarette yaptığı konuşmada “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Sayın Valimize ziyarette bulunuyoruz. Sayın Valimize kabullerinden dolayı çok büyük onur duyuyor ve teşekkür ediyoruz” diyen İl Müdürü Muzaffer Çintimar, ziyarette bulunan gençlerin tek tek branşları ve kazandığı dereceler hakkında bilgi sunarak, Sayın Valimize tanıttı.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında siz gençlerimizle bir aradayız. Hayatın akıcılığında doğuyoruz, çocuk, genç ve ardından yetişkin oluyoruz. Ancak bütün bu süreci en mutlu, sağlıklı ve başarılı yaşamanız ve bir sonraki aşamaya geçerken özgüvenli, geleceğine çok önemli değerler yaratabilen bireyler olarak yetişmenizi amaçlıyoruz. Bunun üzerinde büyük bir çaba sarf ediyoruz. Sizler hem Kocaeli’yi, hem de Türk gençliğini temsil eden gençlerimizsiniz. Sizlerin şahsında bütün gençlerimizin bayramını kutluyorum. Gelecek her günün sizlere güzellikler getirmesini her birinizin spordan eğitime ortaya koyduğunuz başarının da diğer gençlerimize örnek olmasını diliyorum. Düzenli bir hayatın, sporla buluşmuş bir yaşamın, geleceğe dönük hedefe ulaştırmakta büyük bir katkısı var. O nedenle sizlerin çevrenize doğru modeller olduğunuzu düşünüyorum. Sizleri yetiştiren ailelerinize, öğretmenlerinize, spor hocalarınıza teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun. Bütün gençlerimize çok güveniyor ve onları seviyoruz. Tekrar Bayramınızı tebrik ediyorum” diyen Sayın Valimiz konuşmalarının ardından gençlere çeşitli hediyeler verdi.