U10-U12-U14 Epe, Flöre Açık Turnuvası tamamlandı.

Eskrim Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan U10-U12-U14 Epe, Flöre Açık Turnuvası 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapıldı.

20 MART 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Eskrim Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan U10-U12-U14 Epe, Flöre Açık Turnuvası 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapıldı.

Müsabakalara ilimizi temsilen, Ömer Kılıç, Turgay Tümkuş ve Candan Özden hocalarımızın nezaretinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor, Kocaeli Gençlik Spor Kulüplerimizden toplam 29 sporcu katılım sağlandı.

4 gün süren müsabakalar sonucunda;

U14 Kızlar epede;
Duru Fazlıoğlu 2.
Melike Karadavut 6.

U12 kızlar epede;
Melike Karadavut 3.

U10 Kızlar flörede;
Duru ipekoğlu 8. olarak 1 gümüş 3 bronz madalya madalya alma başarısı gösterdiler.

8-14-Mart -2019 tarihlerinde Bulgaristan Sofya’ da yapılan U12 Chocolate Cup turnuvasında U12 Kızlar epede 5. Olarak bronz madalya alan Melike Karadavut madalya serisine Muğlada aldığı 2 madalya ile devam etti.

18 ilden 921 sporcunun katıldığı müsabakalarda özellikle yeni sporcularımız maç tecrübelerini artırarak bundan sonraki müsabakalar için deneyim kazandılar.

SONUÇLAR:

2.-Duru Fazlıoğlu Gümüş U14 Kızlar Epe KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
6.-Melike Karadavut Bronz U14 Kızlar Epe KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
3. Melike Karadavut Bronz U12 Kızlar Epe KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
6. Duru İpekoğlu Bronz U10 Kızlar Flöre KBŞB.Kağıt Spor Kulübü

U14 KIZLAR EPE

12.Yağmur Akgül KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
17.İpek Gürsu KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
20.Zehra Beste Tanrıverdi KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
40.Beyza Özden KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
45.Derinsu Ayanoğlu KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
50.Badel Durmuş KBŞB.Kağıt Spor Kulübü

U14 ERKEK EPE:
25.Mustafa Çağatay Arslan Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
43.Özgür Pehlivansoy Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
50.Emir Baki Dülger Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
65.Berkcan Şentürk Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
86.Uğur Sarı Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U12 ERKEK EPE
52.Bercan Şentürk Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
69.Emir Baki Dülger Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U12 KIZLAR EPE
17.İpek Gürsu KBŞB.Kağıt Spor Kulübü

U12 ERKEK FLÖRE:
33.Berke Kök Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
54.Zafer Tan Yüksel Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
86.Yunus Emre Lüle Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
107.Ali Kaan Yüksel Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U12 KIZLAR FLÖRE:

21.Alara Naz Şentürk Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
26.Öykü Uğur Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
32.Ece Şule Aydın Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
52.Berrak Özer Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
56.Zeynep Pehlivansoy Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
53.Melis Sarı Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
70.Zeynep Ecrin Erdoğan Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U14 ERKEK FLÖRE:
23.Tunahan Kum KBŞB.Kağıt Spor Kulübü
52.Ömer Perit Yıldırım Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
55.Berkin Yalım Kılıç Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U14 KIZLAR FLÖRE:
41.Öykü Uğur Kocaeli Gençlik Spor Kulübü
76.Ece Şule Aydın Kocaeli Gençlik Spor Kulübü

U10 ERKEK FLÖRE:
11.Çağın Akgül Kocaeli Gençlik Spor Kulübü