Büyükler Epe Türkiye Şampiyonası ve U10-U12-U14 Açık Epe Eskrim Turnuvası tamamlandı.

Büyükler Epe Türkiye Şampiyonası ve U10-U12-U14 Açık Epe Eskrim Turnuvası 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde Trabzon ilinde yapıldı.

3 ARALIK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Eskrim Federasyonun 2018-2019 faaliyet programında olan Büyükler Epe Türkiye Şampiyonası ve U10-U12-U14 Açık Epe  Eskrim Turnuvası  01-02 Aralık 2018 tarihlerinde Trabzon  ilinde yapıldı.

 Turgay Tümkuş  antrenörümüz nezaretinde  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübünden 10,  Kocaeli Gençlik Spor Kulübünden 2 , ferdi 1 sporcu  olmak üzere toplam 13 sporcu ile katıldığımız müsabakalarda sporcularımız  4 madalya alarak  yeni bir başarıya imza attılar.

Tüm sporcularımızı ve onları yetiştiren hocalarımızı Kocaeli eskrimini en iyi şekilde temsil ettikleri için ve tebrik ediyoruz.

                                               

Sporcularımız ve aldığı dereceler:

Büyük Bayan Epe Türkiye Şampiyonası:

Gökçe Günaç                    Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                                 3.

Emine İpek Aydın            Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                                 13.

 

Büyük Erkek Epe Türkiye Şampiyonası:

Rıza Çağrı Tuncel              Kocaeli Ferdi                                                                          75.

Ulaş Dündar                      Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               89.

U12 Bayan Epe :

İpek Gürsu                         Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               3.

U12 Erkek Epe:

Canberk Şentürk             Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulubü                                 42.

 

U14 Bayan Epe:

Duru Fazlıoğlu                   Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               3.

İpek Gürsu                         Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               8.

Yağmur Akgül                   Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               14.

Derinsu Ayanoğlu              Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                              18.

Zehra Beste Tanrıverdi      Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               20.

Badel Durmuş                   Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               35.

Beyza Özden                     Kocaeli Büyükşehir B.Kağıt Spor Kulubü                               37.

 

 

U14 Erkek Epe:

Mustafa Çağatay Aslan Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulubü                                   11.