ARTİSTİK JİMNASTİK SPORCULARIMIZ, SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİ.

KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ 5-9 YAŞ ARASI ARTİSTİK JİMNASTİK SPORCULARI, SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİ.

20 TEMMUZ 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü 5-9 yaş arası Artistik Jimnastik sporcuları, kulüp antrenörü Talha Anıl Şimşek ve Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Sayın Valimize kulüp çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Başarmak için çalışmaya devam edeceğiz. Ne kadar çok çalışırsak başarılarımızı daha üst noktalara taşırız. Bugüne kadar belirli çalışmaları ortaya koyarak başarıyı yakaladınız. Sizleri kutluyorum. Sizleri yetiştiren antrenörlere ve sizlere destek veren ailelerinize teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte Kocaeli’nin adını sizin gibi gelecek vaat eden sporcularımızın uluslararası alanda da duyurmasına fırsat yaratacak çalışmaları ortaya koyarsınız. Bu anlamda hepinizi yürekten kutluyorum.” diyen Sayın Valimiz ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.