TÜRKİYE ŞAMPİYONU BARBAROS HAYRETTİN ANADOLU LİSESİ FUTSAL TAKIMI SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİLER.

TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN ANADOLU LİSESİ FUTSAL TAKIMI SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİLER.

6 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Zonguldak’ta gerçekleştirilen, Türkiye Liseler arası Gençler Futsal Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan ve İsrail’de yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcuları, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

Ziyarette; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, okul müdürü Zeki Kalaç, Antrenör Hasan Alemdaroğlu ve Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcuları; Helin Ataç, Ece Tekmen, Sevda Yavuz, Sude Yavuz, Leyla İlter, Sudenur Yolcu, Kübra Deniz, Selcan Kaplan ve Ebru Kurak Belli katıldılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Şampiyon Futsal takımı sporcularını Sayın Valimize tanıtarak, almış oldukları başarılar ile ilgili bilgi sunumunda bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Kazanacağız diyerek gittiniz ve başararak geri döndünüz. İlimizi ve ülkemizi temsil etme görevini sizler üstlendiniz. Bu başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Çok özel gayret ve çalışmalarınızla bu başarıyı yakaladınız. Bu ilimiz ve ülkemiz adına bizleri çok memnun etmiştir.” diyen Sayın Valimiz ,Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcularını tebrik etti, başarılarının devamını dileyerek, ödüllerini verdi.