Cumhuriyet Kupası Eskrim Müsabakaları tamamlandı.

"Cumhuriyet Kupası Eskrim Müsabakaları" 28 Ekim 2017 cumartesi günü Şehit Polis Recep Topaloğlu eskrim salonunda yapıldı.

30 EKİM 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Eskrim İl Temsilciliği tarafından Cumhuriyetin 94. Yıl kutlamaları programında yer alan "Cumhuriyet Kupası Eskrim Müsabakaları" 28 Ekim 2017 cumartesi günü Şehit Polis Recep Topaloğlu skrim salonunda yapıldı.

Açılış konuşması, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz adına saygı duruşu yapılıp İstiklal Marşı okunduktan sonra müsabakalara başlandı. Müsabakalara ilimizden Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü,Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor kulübünden 14 bayan ,12 erkek sporcu katıldı. Müsabakalar minik erkekler ve bayanlar flöre branşlarında yapıldı.

Müsabakalar sonucunda derece yapan sporculara madalyaları Salon amiri Tuğrul Kılıç ve eskrim antrenörü Turgay Tümkuş tarafından verildi.
Veliler tarafından getirilen çikolatalar müsabakalara katılan sporculara dağıtılıp toplu çekilen fotograf ile kutlamalar son buldu.

CUMHURİYET KUPASI ESKRİM MÜSABAKA SONUÇLARI:

MİNİK BAYAN FLÖRE :

1-ZUHAL ZEREN AKSOY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ
2-DURU TAŞ KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
3-ÖYKÜ UĞUR KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
3-EYLÜL YAMAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

MİNİK ERKEKLER FLÖRE:
1-TUNAHAN KUM KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
2-ÇAĞAN BATU BAHADIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ
3-ÖMER PERİT YILDIRIM KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ
3-BERKİN YALIM KILIÇ KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ