“Yıldız-Genç Açık Eskrim Turnuvası” Ankara Sincan Spor Salonunda tamamlandı.

“Yıldız-Genç Açık Eskrim Turnuvası” Ankara Sincan Spor Salonunda, 06-11 Eylül 2017 tarihlerinde yapıldı.

13 EYLÜL 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

İlimizi temsil eden eskrimcilerimiz 2017-2018 sezonunun ilk müsabakasından 3 madalya ile döndüler. Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından organize edilen ve 2017 faaliyet programında yer alan “Yıldız-Genç Açık Eskrim Turnuvası” Ankara Sincan Spor Salonunda, 06-11 Eylül 2017 tarihlerinde yapıldı.

Müsabakalara ilimizi temsilen Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübünden 11, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübünden 3 olmak üzere toplam 14 sporcu katılım sağladı.

Gençlik Spordan Melike Taşdelen yıldız bayan flörede 3. olurken aynı başarıyı genç bayan flörede de 3. olarak göstermiş ve 2 bronz madalya almayı başarmıştır; Kağıt Spor Kulübünden Emine İpek Aydın ise Yıldız Bayan Epede 2. olarak gümüş madalya almaya hak kazanmıştır.

Yaz sezonunda da ara vermeyen sporcularımız antrenörlerimiz, Ömer Kılıç ve Turgay Tümkuş nezaretinde Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda haftanın 6 günü ‘’Hedef Olimpiyatlar’’ sloganı ile çalışmaktadırlar.

Her geçen gün büyüyen eskrim camiamıza destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

Müsabaka sonuçlarında sporcularımızın aldığı dereceler:

Genç Bayan Flöre: Katılımcı Satısı:31
3. Melike Taşdelen Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

10. Kübra Temel Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Genç Bayan Epe: Katılımcı Satısı:72
30. Emine İpek Aydın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
31. Sıla Çelik Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Genç Erkek Flöre : Katılımcı Satısı:44
15. Yusuf Arhan Doyaroğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
41. Toygun Galyan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Genç Erkek Epe: Katılımcı Satısı:82
34. Kadir Görkem Erhan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Bayan Flöre: Katılımcı Satısı:48
3. Melike Taşdelen Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
10. Kübra Temel Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
37. Zuhal Zeren Aksoy Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Bayan Epe: Katılımcı Satısı:98
2. Emine İpek Aydın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
37. Eda Dilaver Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
40. Aybike Köse Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
44. Sıla Çelik Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
94. Melis Bacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Erkek Flöre: Katılımcı Satısı:68
14. Yusuf Arhan Doyaroğlu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
51. Çağan Batu Bahadır Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
52. Tunahan Kum Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
61. Toygun Galyan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü

Yıldız Erkek Epe: Katılımcı Satısı:95
5. Kadir Görkem Erhan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü
36. Ulaş Dündar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü